Bugünkü
Takvim

İmzam yok

Cumhurbaşkanı Gül, '28 Şubat kararlarında imzası var' iddiasına yanıt verdi: İmza atmadım. Bakanlar Kurulu kararı da yoktu.

İmzam yok
Cumhurbaşkanı , "28 Şubat kararlarının altında imzası var, ifade vermesi gerekir" diyen CHP Genel Başkanı 'nun iddialarına yanıt verdi. Gül, "O dönem bakandım ama MGK üyesi değildim. MGK kararlarında imzam yok. MGK kararlarının uygulanmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı da yok" dedi.

İDDİANAME BİZE GELMEDİ
12 Eylül soruşturması iddianamesinin basında çıkanın aksine Cumhurbaşkanlığı'na gönderilmediğini belirten Gül'ün diğer açıklamaları şöyle:

27 NİSAN'I HUKUKÇULAR BİLİR:
27 Nisan bildirisinin dava konusu yapılıp yapılmaması konusunu ben değil, hukukçular bilir.

AĞAR KARARA UYACAK:
Yargıtay en üst hukuki karar alan bir kurum, herkes uyacak tabii ki.

SUYU DİKİNE AKITAMAZSIN:
Suriye'de Annan'ın programının tamamen uygulanması gerekiyor. Herkesin silahları susturması, barışçıl bir şekilde görüşlerini ifade etmesi serbest olmalı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.