Bugünkü
Takvim

Meclis açılıyor

, yarın işbaşı yapacak. Meclis'in açılısında Cumhurbaşkanı Gül, 4 yıl sürecek yeni yasama dönemindeki beklentilerini vekillerle paylaşacak...

ABONE OL
Meclis açılıyor
24. Dönem 2. yasama yılına başlayacak , Başkanı 'in başkanlığında toplanacak. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Meclis'e gelip Genel Kurul'daki geleneksel konuşmasını yapacak. Gül'ün, Yeni Anayasa'dan teröre kadar Türkiye'nin önemli gündem maddeleri ile ilgili görüşlerini açıklaması bekleniyor.

DE MECLİS'E GELİYOR
ve BDP'nin tutuklu milletvekillerinin durumunu protesto etmeleri nedeniyle yaşanan sıkıntı da yarın aşılmış ve olacak. BDP'li milletvekilleri de aldıkları karar doğrultusunda Genel Kurul'a katılacak. Meclis'in geleneksel açılış resepsiyonu ise bu yıl yapılmayacak. TBMM Başkanı Çiçek, terör olaylarındaki tırmanış nedeniyle resepsiyonun yapılmayacağını açıklamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.