Bugünkü
Takvim

Hafıza kartı da yok

Hafıza kartı da yok
Yazıcıoğlu'nun eşi , Teke Tek'te 'nın sorularını yanıtladı. Yazıcıoğlu, sökülen cihazın akıbetini Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'ne sorduğunu, "Cihaz var, hafıza kartı yok" yanıtını aldığını ve cihazın şuan nerede olduğunun bilinmediğini söyledi. Yazıcıoğlu, "Hava Kuvvetleri'nde helikopterin düştüğü dakikalarda arıza kaydı var. Askerin verdiği yanıt bu. Sivil havacılıkta ise hiçbir radar kaydı yok" dedi. Yazıcıoğlu, "Evimizden bilgisayar çalındı. Ama Muhsin Başkan'ın değil, kızımızın bilgisayarını götürdüler. Bu yapanlar bize yakın isimlerdi" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.