Bugünkü
Takvim

Erdoğan: Ben söylemiştim

Başbakan Makedonya ziyareti öncesi 'nin meclise dönmesini değerlendirdi.

  • Siyaset
  • 29.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.09.2011 11:24
ABONE OL
Erdoğan: Ben söylemiştim
Erdoğan 'Ben 'nin meclise geleceğini söylemiştim. Aynı şeyi CHP için de söylemiştim.' dedi

Başbakan , Makedonya ziyareti öncesi açıklama yaptı.

Mevcut ilişkilerimizi geliştirmek için yeni yollar arayacağız. Makedonya ile 600 yıla varan müşterek bir dostluğa sahibiz. Bunlar dışında sağlam bir akrabalığa sahibiz. Orada temaslarda bulunacağız. Siyasi ve ekonomik alanlardaki çalışmalar hakkında bilgi alacağız. Türkiye bağımsızlığını kazanmasından bu yana Makedonya Cumhuriyeti'ni her alanda desteklemiştir ve bundan sonrada her alanda destekliyecektir. NATO üyeliği noktasında destek vereceğiz.

Başbakan Erdoğan açıklamasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

BDP'nin meclise dönmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Ben BDP'nin meclise geleceğini söylemiştim. Aynı şeyi CHP için de söylemiştim. Anayasa görüşmelerinde mecliste grubu olanlar ile adım attık. Yemin edip gruplarını oluşturduktan sonra heyetimiz aynı şekilde onlarada randevu mektubunu yazar cevap vermeleri halinde heyetimiz onlarıda ziyaret eder. Dünkü görüşme olumlu geçmişti umarım diğer görüşmelerde olumlu geçer ve bu işi bir an önce bitiririz.

Muhsin Yazıcıoğlu olayı ile ilgili ortaya çıkan görüntüleri nasıl değerlendiriyorsunuz? Ben görüntüyü şahsen izlemedim. Savcılık zaten işin takibini yapıyor. Hızlı bir şekilde neticelendirilir ve herkesinde gönlü rahata erişir.

Batman'da son yaşanan olaylar ve öğretmen kaçırma olayları ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Biz bu olayları ne kadar çok ekranda ve yazılı medyada tutarsak terör örgütünün propagandasına yardımcı olmuş oluruz.

kalan karakter 1000

lütfen  yayınlayın. lütfen yayınlayın.

Haklısın sasyın BAŞBAKANIM.hepsi için tükürdüklerini YALAYACAKLAR, demiştiniz oda oluyor işte.artıkın zamanında verdiğiniz sözleride unutmayın,eğer unutttuysanız geri dönüpte TV,Yon proğramlarına bir bakın derim.ilk seçimlerde bizden 3,yıl birşey beklemeyin dediniz okey,ikinci seçimlere girerken katmülkiyeti için tüm türkiyeye kaçak yapıların hepsine birkereye mahsus yani ahmet efendi kaçak 4,katlı inşaat yapmış,bunun elektirğini suyunu herşeyini almış ama,tapusu arsa görünüyor,hatta birçok mütehadin yaptığı binalardada aynı pıroblemler var işte bunları çözmek için bu kannu çıkarmamız şart ve bunu yaparken tek başımıza iktidar olmalıyızki kimse işimize çomak sokmasın.emekliye çile çektirmeyin,bu iki şeyi yaparsanız bu millet herzaman arkanızda olacak.saygılarımla.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 29.09.2011 11:46
fisun fisun

hadi ordan be düne kadar acığız diyordun görüşelim diyordun yeter artık şiştin sende fazla kabadayı kabadayı ülke yönetilmez ya mide bulandırıcı artık...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır5
cevapla 29.09.2011 11:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.