Bugünkü
Takvim

Ciğerim yanıyor

Başbakan Erdoğan, PKK ve BDP'ye sert sözlerle yüklendi. Erdoğan, BDP'ye 'sert konuşuyorsun' diye eleştirildiğini hatırlatarak "Ciğerim yanıyor ciğerim, neyi sert konuşuyorum. Bunlara az bile söylüyorum" dedi.

ABONE OL
Ciğerim yanıyor ciğerim
AK Parti Genel Merkezi'ndeki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Erdoğan sert mesajlar verdi. İşte Erdoğan'ın açıklamaları :

* Türkiye'ye musallat edilen bu cinayet örgütünün kime ne zaman ve nasıl saldırdığını çok iyi görmek gerekiyor. Hayata, masumiyete kasteden bu örgüt ne istiyor? Kim adına kimin için neyin karşılığında taşeronluk yapıyor? 74 milyona sesleniyorum. Bunlar düğün evini, cenaze evine çeviriyor. Futbol oynayan, marketten evine ekmek alan polisime gelip enseden kurşun sıkıyor. Siirt'te birlikte bir mutluluğu paylaşmaya birlikte yemeğe giden masum genç kızlara alçakça pusu kurarak şehit ediyor.

DİRENİŞ ZAMANI
* PKK neyin mücadelesini veriyor? 4 kızımıza sıkılan kurşun sayısı 200.

* Kumrular Sokak'ta evine helal bir lokma götürmek için alnı ter döken düşünün ya bir ayakkabı boyacısı orada masum savunmasız hiçbir şey yok. Sadece oradan kazandığını ile evine ekmeğini götürecek. Bu genç insanlar orada bomba ile öldürülüyor ya.

* Burada kalkıp da Kürt kökenli vatandaşlarımı istismarını yapmanın hiçbir icabı yoktur. İnsan bu hayatı niye yaşar.

* Mabetlerimize varıncaya kadar roketatarlarla bombalayan bir örgüt nereye varmak istiyor. Bunlara karşı sizler de artık bir direniş ortaya koyacaksınız. Bu sadece bizim görevimiz değil. Bunu el ele ypmak durumundayız.

SONDAJ DEĞİL SABOTAJ
Rum Kesimi sondaj adı altında sabotaj yapıyor. Buna rağmen görevi barışı korumak olan kurumlardan ses çıkmıyor. Peki sorunlar böyle çözülür mü? Çözülmüyor, çözülemiyor.

CİNAYET ŞEBEKESİ
Erdoğan, "Bunlar bu ülkede cinayet şebekesi olarak buradan rant elde ediyorlar. Onların uzantısı olanlar da rant elde etmeye devam ediyor. Burada siyasi uzantıları da kastediyorum. 'Sayın başbakan sert konuşuyorsun' diyorlar. Ciğerim yanıyor ciğerim, neyi sert konuşuyorsun. Bu ifadeler bunların yaptıklarının karşılığını anlatmaya yeterli değil" dedi.

kalan karakter 1000

çiçek çiçek

lütfen bunlara bir dur deyin. ne olur bu gözyaşları dinsin. mustafa kemallerin tükenmediğini ve asla tükenmeyeceğini birkez daha herkese duyurun.......

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.09.2011 21:15
asi cocuk asi cocuk

ciğerimiz yanıyor ciğerimizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.09.2011 12:44
çiçek çiçek

evet

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.09.2011 21:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.