Bugünkü
Takvim

Şantaja boyun eğmeyiz

Gül'ün gideceği üniversiteye yapıldı. Cumhurbaşkanı, kürsüden PKK yandaşlarına böyle seslendi

ABONE OL
Bomba çıkış
Cumhurbaşkanı Gül'ün, Almanya'nın başkenti 'de konuşma yapacağı 'ne yapıldı. Kontrollerin sonunda ihbarın asılsız olduğu ortaya çıktı. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in eşlik ettiği Gül, eşi Hayrünnisa ve oğlu Ahmet ile birlikte üniversiteye geldi.

ALMAN YETKİLİLERE REST ÇEKTİ
Alman yetkililer, güvenlik gerekçesiyle toplantıyı iptal etmek istedi. Ancak Gül, "Ya konuşurum ya da Türkiye'ye dönerim" resti çekti. Gül, konuşma yapacağı salonun girişinde alkışlarla karşılandı. Kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı, "Terör örgütü ile ilintili kişiler, bu toplantıyı yaptırmak istemedi". Sabahtan beri Roj TV, buraya binlerce insanı toplamak için yayın yaptı. Ama 30-40 kişi geldi. Burada 30-40 kişiye pes edecek, onların tehdidine, şantajına boyun eğecek halde değiliz. Onlara asla taviz vermem. 'Suç örgütü, suç örgütü' dersen terör örgütüne, yapacağı budur işte." dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.