Bugünkü
Takvim

İspanya ne yaptıysa

ABONE OL
İspanya ne yaptıysa
TBMM Başkanı , MİT ile terör örgütü arasında geçtiği iddia edilen ses kaydına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çiçek, görüşmeyle ilgili gerekli kurumların inceleme yapacağını söyledi. Çiçek, şöyle devam etti: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti köklü bir devlettir. Sorunlarla ilgili görev yapanlar ülke menfaati için gece gündüz çalışmaktadır, çalışmıştır. Terör gibi, bu uluslararası belayla ilgili olarak başka ülkelere bakmak lazım. Mesela İngiltere ne yapıyorsa, ne yaptıysa, İspanya geçmişte terörle ilgili olarak ne yaptıysa, ne yapıyorsa Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve onun kurumları da onu yapıyordur."

kalan karakter 1000

ülkemiçin  seve  seve . ülkemiçin seve seve .

Bizim başka bir devletlerin ne yaptığı bizi ilgilen dirmez sayın BAKAN.onlar öyle yaptı diye bizlerde onlar gibi yapacak değilizya,diyelim onlar çetelerle anlaştı milletin üzerine fazla gitmeyin diye sendemi PKK,ya aynı şeyi söyleyeceksin.bunu zamanında TERÖR, örgütü olarak ilan ettiniz tamam iş bitti ,daha neyin konuşması sizin çocuklarnızın başına tüm vekiller olarak soruyorum şehitlik mertebesi gelse idi bakalım aynı şekildemi davranacaktınız.ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YER, YAKAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.09.2011 19:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.