Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 15.09.2011 Gazete
ABONE OL

'den çadır tiyatrosu

açılımı, 'yi seçmenle karşı karşıya getirdi! Şanlıurfa'da terörist cenazesi için taziye çadırı kurmak isteyen partililer engellendi

BDP'den çadır tiyatrosu
açılımı, 'nin işlerini karıştırdı! Vekili ve imamı Bodrum'da çapkınlık turuna çıkan BDP, kapı dışarı kaldı. Seçmen tokadı ise terörist Necmi Maç'ın cenazesinde atıldı. Maç, İran tarafından düzenlenen operasyonda öldürüldü. Maç'ın cenazesi Şanlıurfa'nın Bağraç Köyü'nde oturan ailesine gönderildi. Bu sırada BDP, ölen Maç için taziye çadırı açmak istedi. Ancak iki oğlu dağda ölen Mustafa Maç, buna izin vermedi. Maç, "Oğlumun taziyesini kabul etmeyeceksiniz" diyerek BDP'lilere tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.