Bugünkü
Takvim

İşte Erdoğan'ın Erbakan yorumu

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan , vefat eden 'la ilgili konuştu...

  • Siyaset
  • 27.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2011 11:08
ABONE OL
Allah ondan razı olsun
Erbakan'ın ölümüyle ilgili konuşan Başbakan Erdoğan, 'ın ömrünü öğrenmeye ve öğretmeye adadığını ifade ederek, şunları söyledi:

"Türk siyasetinde kendilerine mümtaz bir yer edinmiş, ömrünü öğrenmeye ve öğretmeye adamış bir siyasetçi ve bilim adamıydı. Şahsıyla, ilkeleriyle, davasıyla olduğu kadar bir insan, bir hoca, bir lider olarak da genç nesillere güzel bir örnek teşkil etti. Mekanı cennet olsun, Allah ondan razı olsun. Öğrettikleriyle, aktardıklarıyla, mücadeleci kişiliğiyle her daim kendisini şükranla, minnetle yad edeceğimizi ifade etmek istiyorum. SP camiasının, Türkiye'nin, aziz milletimizin başı sağolsun diyor, bir kez daha kendisine Allah'tan rahmet diliyorum."kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.