Bugünkü
Takvim

CHP tohumu İzmir'de attı

ABONE OL
CHP tohumu İzmir'de attı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hafta sonunu Ege'ye ayırdı. Kılıçdaroğlu, dün İzmir Ödemiş'te düzenlenen "Tarım Mitingi"nde bir konuşma yaptı. İktidara gelmesi durumunda her yoksul aileye 600 TL yardım yapacağını belirten Kılıçdaroğlu, bu kez petrol üzerinden vaatte bulundu. CHP lideri, "Mazotu liraya düşüreceğiz. Aile sigortasını getireceğiz. Çiftçimiz emeğinin karşılığını alacak" diye konuştu.

kalan karakter 1000

AYLİN AYLİN

HEP BOŞ SÖZLER ,VAATLER. VATANDAŞI YILLARDIR KANDIRDINIZ . YAPACAGIZ EDECEGİZ İYİ DE NEDEN YAPMADINIZ. SİZE ENGEL OLAN NEYDİ ? CHP BİTTİ .İZMİRDE ALLAHIN İZNİYLE AKP PARTİNİNDİR. GÖRÜN BAKALIM O GÜZELİM İHMAL EDİLMİŞ İZMİR AKP İKTİDARIYLA NASIL DA GELİŞECEK, GÜZELLEŞECEK. GÜZEL İZMİRİM AKP YE MUHTAÇTIR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2011 10:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.