Bugünkü
Takvim

'Sizi ülkemizde ailece de görmek isteriz'

ABONE OL
'Sizi ülkemizde ailece de görmek isteriz'
FRANSIZ liderin Köşk'ten sonraki durağı Başbakanlık oldu. Erdoğan, merdivenlerde karşıladığı Sarkozy ile baş başa görüştü. Temas öncesinde, Erdoğan Sarkozy'e, eşi Carla Bruni'yi getirmediği için örtülü mesaj verdi ve "Ben ailece de kendilerini ülkemizde görmek isterim. Fakat bunu daha sonra telafi edeceklerini söylediler" dedi. Sarkozy ise Erdoğan için "Çok saygı duyduğum, takdir ettiğim bir kişi" dedi ve şöyle devam etti: "Çok cesur bir insandır kendisi. Reform ruhunu içinde taşıyan bir insandır. Birlikte çalışmaktan dolayı çok mutluyum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.