Bugünkü
Takvim

Dersim'de foyan çıktı

AK Partili Çelik, Genelkurmay ve Başbakanlık arşivlerinin açılması halinde 'Dersim' konusunda asıl zora düşenin CHP olacağını söyledi

ABONE OL
Dersim'de foyan çıktı
Başbakan ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu arasında başlayan "Dersim" tartışmasına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik de katıldı. Çelik, "Gerek Genelkurmay, gerekse Başbakanlık arşivindeki belgelerin incelenmesi sonucu esas zora düşecek olan, esas foyası ortaya çıkacak CHP'dir'' dedi ve şöyle devam etti:

'GOCUNACAK BİR ŞEY YOK' "
Bu meseleyle ilgili AK Parti'nin gocunacağı, yüreğinin yetip yetmeyeceği ile ilgili bir mesele yok. Bu tamamen CHP'nin yüreğiyle ilgili. Sözü edilen tarihte malum tek parti yönetimi var. AK Parti henüz yok."

kalan karakter 1000

FAHRİ FAHRİ

Eti 30 tl , Benzini 4 tl, işsizliği arttırıcam, pahalılığı arttırıcam, msırı buğdayı patatesi dışardan alıcam, topraklarımızı satıcam, kilise açıcam, PKK lıları baştacı yapıcam, Alkolu yasaklıycam, çocuklarızı zengin yapıcam, asgari ücreti yem parasına çeviricem dese CHP oy verirmisiniz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.02.2011 11:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.