Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 23.02.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 23.02.2011 17:25

AK Parti ve CHP'den 'ye katıldılar

Milliyetçi Hareket Partisi () Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, son günlerde partiye yoğun bir katılım olduğunu belirterek, "Katılımlarla her geçen gün daha da güçleniyoruz." dedi.

AK Parti ve CHP'den MHP'ye katıldılar
Erdoğan, "Çukurova ilçede son bir ayda AK Parti başta olmak üzere değişik partilerden 'ye katılanların sayısı 100'e ulaştı. Katılanların çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. Son olarak AK Parti'den ve CHP'den 35 kişi daha MHP'ye geçerek üç hilal rozeti taktılar. AK Parti Seyhan Kadın Kolları eski Başkan Yardımcısı ve İl Kadın Kolları yönetiminden Müfide Düzgün, AK Parti Çukurova Kadın Kolları yönetiminden Fatma Karlıdağ, AK Parti Seyhan Kadın Kolları yönetiminden Birgül Sevim, Esra Dumanoğlu, Aslınur Çamlıdağ, Sultan Belek ile ikisi emekli öğretmen CHP'den 10 partili olmak üzere 35 kişi MHP'ye katıldı." dedi.

MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan ve İlçe Başkanı İbrahim Kara yeni katılımcılara üç hilal rozeti taktılar.
MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara ise son bir ayda çoğu kadın olmak üzere MHP'ye katılanların sayısının 100'e ulaştığını bildirdi. Kara, "Bu daha başlangıçtır. Seçim sürecinde halkımız gelişmeleri ve kimin samimi olduğunu kimin olmadığını iyi gözlemliyor. Çukurovalı hemşehrilerimiz her geçen gün kararını daha da netleştirirken buluşmanın adresinin MHP olduğu belli olmuştur. MHP kadroları bilgisiyle, birikimiyle hizmete taliptir ve tek başına iktidar koşmaktadır" diye konuştu.

Katılım töreninde MHP Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Arslan, Çukurova Belediye Meclis Üyesi Aysel Güntürk de hazır bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.