Bugünkü
Takvim

"Partimiz ikinci olursa bırakırım"

  • Siyaset
  • 21.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.02.2011 11:19
ABONE OL
Partimiz ikinci olursa bırakırım
Başbakan , dün 'de 'nin açılış töreninde şöyle konuştu:

112 gün sonra sandık milletin önüne gelecek. Millet ne derse, işte o olacak. Korkudan bahsedenlere söylüyorum, bizi korku imparatorluğu kurmakla itham edenlere söylüyorum; demokrasiye inanıyorsanız, millete güveniyorsanız, hepsinden de önemlisi kendinize güveniyorsanız sandık orada, 12 Haziranda. Eğer millet size inanırsa, gereğini yapar, eğer millet size inanmazsa, siz de gereğini yapacak mısınız? Ben diyorum ki; partim ikinci parti olursa genel başkanlığı bırakır, Anadolu'nun yollarına düşerim, halkımın içine katılır orada çalışırım. Bizi dikta hevesiyle itham edenler partiniz ikinci parti olursa siz de kenara çekilerek ben genel başkanlığı bıraktım diyebilecek misiniz? Bunu hepsi için bundan önce de defaatle söyledim ama hiçbirisi kalkıp böyle bir açıklama yapamadı.

kalan karakter 1000

AYLİN AYLİN

SAYIN BAŞBAKANIMIZ DEMEK İSTEDİNİZ HERHALDE. BUGÜN DE YARIN DA ALLAHIN İZNİYLE BAŞBAKANIMIZDIR RECEP TAYYİP ERDOGAN.İSMİ GÜZEL, YÜREĞİ GÜZEL BAŞBAKANIMIZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.02.2011 16:39
ibrahim tok ibrahim tok

baska kim var erdogan bey bu memleketin gine basbakani

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.02.2011 15:54
AYLİN AYLİN

BUGÜNE KADAR EŞİT GELİR SAGLAYAN ADALETLİ OLAN AK PARTİ İKTİDARIDIR HASTAHANELERDE REHİN KALMALAR ,ECZANELERDE BULUNAMAYAN İLAÇLAR, SSK DAN BAŞKA YERDE BAKILAMAYAN HASTALAR, ŞİMDİ ÖZEL HST LERDE BAKILIYOR. HANGİ BİRİNİ SAYAYIM ÇALIŞMAK İSTEYENE İŞ ÇOK, TÜRKİYE HUZUR -GÜVEN- İNANÇ ORTAMINI YAŞIYOR. BU DA AK PARTİ İKTİDARTIYLA GERÇEKLEŞTİ İNŞALLAH BAŞIMIZDA HEP AK PARTİ İKTİDARI OLACAK

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 21.02.2011 11:07
AYLİN AYLİN

ALLAHIN İZNİYLE ,AK PARTİ İKTİDARİ BİRİNCİ PARTİ OLACAK. GEÇMİŞTE YAŞADIKLARIMIZI TEKRARDAN YAŞAMAK İSTEMİYORUZ. BUGÜN HER YÖNÜYLE VATANDAŞINI DÜŞÜNEN ,SÖYLEDİKLERİNİ UYGULAYAN TEK PARTİ; AK PARTİ İKTİDARIDIR !

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 21.02.2011 09:39
apo apo

DUYGU SÖMÜRÜSÜNDEN BAŞKA Bİ ŞEY YOK HEP LAF HEP REJİMİ ELEŞTİRMEK İŞ,AŞ,EŞİT GELİR KAZANÇ DAN HİÇ BAHSETMİYOR KURU LAF

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 21.02.2011 09:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.