Bugünkü
Takvim

MHP'den AK Parti'ye toplu katılım

12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesi MHP'den Ak Parti'ye katılımlar oldu.

  • Siyaset
  • 21.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.02.2011 15:22
ABONE OL
MHP'den AK Parti'ye toplu katılım
Manisa'nın Alaşehir ilçesine bağlı Kemaliye beldesinde, çoğunluğu MHP'li 100 kişi AK Parti'ye katıldı. Parti lokalinde düzenlenen rozet törenine AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Çataldere, Teşkilat Başkanı Mustafa Yaşar, Hukuk İşleri Başkanı Abdurrahman Ocak, İlçe Sekreteri Kadir Hakan Erdem, İl Genel Meclis üyeleri Avukat Fedai Kozan, Ali Çürük ve Ahmet Dündar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı A.Rıza Peker, İlçe Kadın Kolları Başkanı Rukiye Kocataş ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra Piyadeler Belediye Başkanı Ali Demir, Uluderbent Belediye Başkanı Muzaffer Teke, Yeşilyurt Belediye Başkanı Veli Doğan, Kavaklıdere Belediye Başkanı Tahsin Sönmez, AK Parti Kemaliye Belde Başkanı Kamil Güneş ve çok sayıda partili katıldı.

Törende konuşan İlçe Başkanı Çataldere, Kemaliye'den 100 kişinin AK Parti'ye katılmasından büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Beldene yapılacak sulama göleti hakkında da bilgi veren Çataldere, "Bu gölet, tamamen AK Parti hükümetinin bir projesidir. Yakında ilk kazmayı vuracağız inşallah. Bu hizmeti hiç kimse haksız yere sahiplenmeye kalkmasın." dedi.

AK Parti saflarına katılan MHP Kemaliye eski Başkanı Özgür Erol ise büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Erol, "Bundan böyle Kemaliye kasabasında AK Parti birinci olacaktır. Hedefimiz, yine tek başına iktidardır. AK Parti İlçe Başkanı'na, yönetimine, İl Genel Meclisi üyelerine ve belde belediye başkanlarına teşekkür ediyorum. Bizi bağırlarına basıp sevgiyle karşıladılar." şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

misafir misafir

cakalların BOZKURTLARIN yuvasında işleri olmazdı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.02.2011 02:04
ali  ışık........ ali ışık........

Toptepe sana cevabım sen 18yıl boyunca bir hiçin peşinden gitmişsin.yahu bundan önceki hükümette 3.BAŞLI HÜKÜMET OLARAK SİZDE VARDINIZ.biliyorsundur enerji bakanlığı sizdeydi.pekineoldu enbüyük enerjiyolsuzluğu senin partinden çıktı.hatta bahçeli dediki kim yaptıysa cezesını çeksin.apoyu ABD.sizlere teslimetti havanızdan geçilmedi eller havada bu haini asacağız. neden asmadınızsoruyorum.ozamanki hükümetten neden ayrılmadınız.çünki koltuk rahat geldi bahçeli bizleristifa ediyoruz deseydi hükümet düşüyordu.sen şimdi opartiden ayrılan insanlara 5.kuruşa herşey yaparlar anlamına getiriyorsun.18.yıldan beri dmekki sen doğruyu bulamamışsın.hiç değilse arkadaşların hatanın neresinden dönsek kardır deyip doğru tarafa geçmiş.hiçdeğilse bu hükümetin yaptıklarını gördüler.çalışan ve hizmet veren bir partinin yanına geldiler.Demekki senin çokbüyükçıkarın varki opartiden ayrılamıyorsun.sen sen ol 18.yıl birlikte olduğun arkadaşlarını 3.kuruşa satma.Ben herzaman çalışanı desteklerim.SAYGILARIMLA...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 22.02.2011 00:23
alperen alperen

Bu kadarına da pes yani. bunlar gibilerinin yüzünden milliyetçiliğimden utanıyorum.Sayın Bahçeli yukarda şaçma sapan işlerle uğraşacağına bu amerikan uşaklarını partiden ayıklasa iyi olur. Alt tabakadan gelen adamları partinin önemli yerlerine getirmek yerine daldan dala zıplayan çıkarcıları bu partiye toplayarak milliyetçiliği bitiren Bahçeliye de ne desek boş. Onunda payı büyüktür AKP nin yükselmesinde. Herkes giderken o da gidecekti belki yerine gelenler daha iyi yönetirdi bu partiyi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.02.2011 21:07
top tepe top tepe

Ben bu kasabayı iyi bilirim insanları 5 krs menfati nerede varsa orayı dönerler aralarında 18 yıl kaldım attıkları adımını neler düsündüğünü arkadasını bile satar

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır7
cevapla 21.02.2011 16:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.