Bugünkü
Takvim

Hayvansever zirvesi

Hayvan hakları için kampanya açan bir grup sanatçı Dolmabahçe'de bugün Erdoğan'la bir araya gelecek

ABONE OL
Hayvansever zirvesi
BAŞBAKAN Erdoğan, Dolmabahçe'deki ofisinde bugün de bir grup hayvanseveri kabul edecek. Sanatçı Yonca Evcimik, Başbakan Erdoğan'dan hayvan hakları konusunun Anayasa'ya girmesi için destek isteyeceklerini söyledi. Evcimik, Başbakan'ın kendisi ile birlikte Ahmet Şenpolat, Ajda Pekkan, Orhan Gencebay, Oktay Kaynarca, Metin Özülkü, Burcu Güneş, köşe yazarı Ömür Gedik ve tiyatro sanatçısı Tuna Arman'ı kabul edeceğini belirtti.

HASTALIKLI ZİHİNLER VAR
Hayvan haklarına dikkat çekmeyi amaçladıklarını ifade eden Evcimik, şöyle konuştu: "Araştırmalar tecavüz ve seri katillerin şiddete hayvandan başladığını, sonra çocuk ve insanlara yöneldiğini ortaya koymuştur. Toplumumuzu bu hastalıklı zihinlerden korumak amacındayız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.