Bugünkü
Takvim

Bir defa da bizi deneyin

Bir defa da bizi deneyin
MHP lideri Bahçeli, tek başına iktidar olmak istediklerini söyledi, "Bir defa denemek istiyoruz" dedi. Bahçeli, şunları söyledi: "Yolsuzluklardan hesap sormak için de bizim iktidarımıza ihtiyaç var. Alnımız açık, başarıda öpülmek üzere.. Ensemiz de açık, başarısızlığımızda tokat atılması için.. Bir defa denenmek istiyoruz.''

kalan karakter 1000

izci izci

Daha önce denendiniz sayın bahçeli, 2. denemeye gerek yok. strazburg caddesindeki apartman dairesinden balgattaki yeni binaya geçişi biliriz. bir bakanınızın köşeyi dönmesini biliriz, 12 eylülde mamakta işkence gören ülkücüleri biliriz, o ülkücülere sahip çıkılmamasını biliriz. o nedenle bu kadar vekille idare ediniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.02.2011 12:26
ahmet karadeniz ahmet karadeniz

tabi bir defa dneyelim koca ülke deneme tahtası ya sizden sonra kim toparlar bu canım ülkeyi
yok kalsın biz almayalım allah korusun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.02.2011 07:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.