Bugünkü
Takvim

Eşkıya sevdalısı

Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na 'Hani iktidar oluyordun, nereden çıktı bu eşkıyalık sevdası? İktidara talip olan terörü över mi?' diye sordu ve ekledi: Bu tarihinde kara lekedir

ABONE OL
Sufi hayalet
Başbakan Tayyip Erdoğan, vatandaşları "direnişe" çağıran 'lilere yönelik "Eşkıya" çıkışını sürdürdü ve CHP lideri Kılıçdaroğlu'na "Bu, parti tarihine geçen kara bir lekedir" diye seslendi. Denizli'de toplu açılış yapan Erdoğan, sevgi gösterileriyle karşılandı.

'ÇOK KÜFÜR EDİYOR AMA...'
Kendisine, "Başbakanım, Kılıçdaroğlu ile çok uğraşıyorsunuz, uğraşmayın" diyen vatandaşı "O da çok küfür ediyor ama" diye yanıtlayan Erdoğan, şu mesajları verdi:

BEYEFENDİ TARİHE GEÇTİ:
CHP'nin lideri, "Türkiye'nin en büyük bütçeli kurumunu yönettim" diyor. 1 yıl önce kar eden SSK, onun döneminden itibaren sürekli zarar etti. Böyle mi yöneteceksin? Bu zihniyet, dolu hazineyi boşaltmıştır. Eşe, dosta dağıttığı ihalelerle, atamalarda, tayinlerde terör örgütü mensuplarını kayırmasıyla bu beyefendi tarihe geçmiştir.

BÜYÜKŞEHİR MÜJDESİ VERDİ
DARBEYE ÇANAK TUTTULAR:
Şimdi de vekilleri, vatandaşı sokak sokak direnmeye çağırıyor. Hani siz iktidara yürüyordunuz, ne oldu? Bu direniş işi, bu eşkıyalık sevdası nereden çıktı? İktidara geleceğini düşünen biri çıkar da eşkıyalığı, terörizmi, anarşiyi över mi? Bunlar rahmetli Menderes döneminde de işte aynısını yapıp, sokak eylemleriyle darbeye çanak tuttu.

ÇIKMAYAN LEKE:
Bu sorumsuzluk hakkında CHP Genel Başkanı kamuoyunu tatmin edecek bir açıklama yapmalıdır. Aksi takdirde bu isyan çağrısı, bu eşkıyalık özlemi bu tahrik siyaseti CHP'nin tarihine yeni bir kara leke olarak yapışacak, tarih boyunca hiç çıkmayacaktır.

TARİH 2014:
2014 yerel seçimlerine Denizli büyükşehir olarak girecek. Yetişirse yasayı bu seçim öncesi çıkaracağız.

HAYALET SÜRÜCÜ İLE BULUŞTU
Erdoğan, Denizli'deki temasları öncesinde, "Hayalet Sürücü- 2" filminin final sahnelerinin çekimi için Pamukkale'de bulunan Oscar ödüllü ABD'li ünlü aktör Nicolas Cage ile bir araya geldi. Sümeyye Erdoğan'ın da bulunduğu görüşmede, Erdoğan Cage'e "Ülkemize hoşgeldin'' dedi. Cage de Türkiye'yi çok beğendiğini, bugüne kadar gelmediği için üzüldüğünü söyledi. Erdoğan İstanbul'u görüp görmediğini sorunca Cage, İstanbul'u ve Konya'yı merak ettiği, özellikle "sufi yaşantısını" öğrenmek istediğini anlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.