Bugünkü
Takvim

Elimde silah mı var?

Başbakan'ı 'dan yanıtlayan lideri, 'Elimde silah mı var? Asıl eşkıyalık, milleti ve vekilini konuşturmamaktır' dedi

ABONE OL
Elimde silah mı var?
lideri , "eşkıya" polemiğine, 'dan katıldı ve aynı suçlamayı iktidara yönetti. "Allah aşkına bizim eşkıyalıkla ne alakamız var?" diye soran Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Elimizde silah, ağzımızda kem söz mü var? Eşkıyalık vatandaşa konuşma hakkı vermemektir, vatandaş derdini anlatınca 'Al ananı da git' demektir, Meclis'te vekile söz hakkı vermemektir."

'TEPKİMİZİ VERDİK'
Kılıçdaroğlu, "5 CHP'li vekil komisyondan çekildi. Bunun arkası sine-i millet mi?" diye soran gazeteciye ise "Tepkimizi verdik, ama biz parlamentoda çalışmak, parlamentoda konuşmak istiyoruz. Vatandaşın derdini orada anlatmayacağız da nerede anlatacağız?" dedi.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

Kemal bey galiba hakikaten saf,yoksa zaten onu havadan paraşütle oraya indirmezlerdi,böyle birisi işlerine geliyor demekki birilerinin.Eli kanlı olduğu iddia edilen bir çeteye daha hiçbirşey belli olmadan avukatlık yapmak eşkiyalığın zaten dikalasıydı,şimdide direniş çağrısına kalkıştılar.Bak arkadaş sen bir sokağa dökül bakalım arkanda kaç kişi bulacaksın?sahillerden sana oy atan tuzu kurulara hiç güvenme onlar eğlenip kadeh tokuşturmayı tercih edeceklerdir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 01.02.2011 16:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.