Bugünkü
Takvim

'Velioğlu yaşıyor

ABONE OL
'Velioğlu yaşıyor
Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı , ile ilgili şok bir iddia ortaya attı. Orakoğlu, 11 yıl önce İstanbul Beykoz'daki operasyonda öldüğü açıklanan örgüt lideri Hüseyin Velioğlu için "Yaşıyor olabilir" dedi. İşte o ilginç iddialar: "Devlet içindeki hukuksuz yapılar kullandıkları kişileri, kullanma amacı bittiği zaman ya öldürür, ya uykuya çeker. Velioğlu'na hangisi uygulandı belli değil. Mezarda yatan o mu, değil mi, ailesi teşhis etti mi DNA testi yapıldı mı? Bilen yok. Velioğlu denilen cesedin kafasında çok mermi var. Aynı yerde ele geçirilen Edip Gümüş'le Cemal Tutar'da bir kurşun yarası bile yok."

kalan karakter 1000

nur nur

nur yüzlü ve heybetli birisi, etkilendim, yalancilarin yalanina inanmayin ! aksi takdirde Allah katinda hesaba cekilecez. mülümanlara bir birnin kardesidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.01.2011 23:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.