Bugünkü
Takvim

Vali herkesi kucaklamalı

ABONE OL
Vali herkesi kucaklamalı
Cumhurbaşkanı , 81 ilin valisini 'teki yemekte ağırladı. Valilerden birinci beklentilerinin, "bütün vatandaşları hiçbir ayrıma tabi tutmadan kucaklamak ve herkese adaletli davranmak olduğunu" söyledi. Valilerin çok büyük sorumlulukları ve yetkileri bulunduğunu belirten Cumhurbaşkanı, "Devletin kapısı sizsiniz. O bakımdan Türkiye'nin en ayrıcalıklı bürokratlarısınız" dedi. Gül, valilere şu mesajları verdi:

'YASA EN ÜSTÜN'
"Hiçbir vatandaşımız kendisini öz yurdunda garip ve mahzun hissetmemeli. Bu sizlerin sayesinde olacak. Vatandaşlar şunu bilmeli ki, devletin gücünden, kanun gücünden başka güç yoktur. Hiçbir örgüt veya bir şey kanun ve devletin önüne geçemez."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.