Bugünkü
Takvim

Haberal'ın odasında arama

  • Siyaset
  • 19.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.01.2011 01:12
ABONE OL
Haberal'ın odasında arama
İkinci ''Ergenekon'' davasının tutuklu sanığı Prof. Dr. 'ın tedavisinin sürdürüldüğü İstanbul Üniversitesi (İÜ) Kardiyoloji Enstitüsündeki odasında, polis tarafından arama yapılıyor.

Alınan bilgiye göre, polis ekipleri, eski Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haberal'ın enstitüdeki odasında, savcı nezaretinde arama çalışması başlattı.

İkinci ''Ergenekon'' davasının tutuklu sanığı Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın tedavisinin sürdürüldüğü İstanbul Üniversitesi (İÜ) Kardiyoloji Enstitüsündeki odasında polis tarafından başlatılan arama devam ediyor.

Alınan bilgiye göre, eski Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haberal'ın enstitüdeki odasında savcı nezaretinde yapılan arama çalışması, polis kamerası tarafından da görüntülendi.

Polis ekipleri, bazı bilgisayar ve dosyalara incelenmek üzere el koydu, hastanenin kayıt defterinin de fotokopisi çektirildi.

Haberal'ın odasındaki arama çalışması halen sürüyor.


AA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.