Bugünkü
Takvim

'li Topçu'dan uyarısı

Büyük Birlik Partisi() Genel Başkanı , seçim arifesinde üniversitelerin ısındığını ve 'nın üniversiteleri sokak eylemleriyle birleştirmek istediğini söyledi.

  • Siyaset
  • 19.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.01.2011 16:06
ABONE OL
BBP'li Topçu'dan PKK uyarısı
Genel Başkanı , Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı'yı kabul etti. Ziyaret sırasında gündeme ilişkin soruları yanıtlayan Yalçın, son günlerde yaşanan öğrenci eylemlerine değindi.

Seçim arifesine girilirken üniversitelerde bölücü karışıklıklar başlatılarak, tuhaf tahliyeler yapılarak, güvenliğin bağlandığı yerlerde sahipsiz silahlar bulunarak adım adım bazı güçlerin sahaya yayıldığını dile getiren Topçu, "Üniversiteler ısınıyor. üniversiteleri sokak eylemleriyle birleştirmek istiyor. Bunun başını karanlık güçler çekiyor. Türkiye seçim öncesi istikrarsızlığa ve karmaşaya sokma hesabı içerisinde olanlar var. Üniversitelerde 10 kişi bu işleri yapmıyor birileri bu olayları organize ediyor." dedi.

Bu tip provokasyonlara ve provokasyonları hazırlayanlara mecliste muhalefette bulunanların söylediği sözlerinde ışık tuttuğunun altını çizen Topçu, "Bir partinin başkanı 'başbakana bölücü' diyorsa bu partinin yapması gereken işler var. Sadece bir oy alabilmek için ulu orta başbakana bölücü deniyorsa üniversitelerde ısınır, PKK'da bundan nemalanır. Sokaklar ısınır, istenilen karmaşa ortamı başlar." ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.