Bugünkü
Takvim

Cumhurun bayramı tektir

Bakan Davutoğlu, Köşk'teki resepsiyona katılmayanlara sitem etti: Nasıl cumhur tekse cumhurun bayramı da tektir

ABONE OL
Cumhurun bayramı tektir
Cumhuriyet'in 87'nci yıl dönümünü 'de verdiği bir kahvaltı ile kutlayan , komuta kademesinin Çankaya Köşkü'ndeki resepsiyona katılmamasını eleştirdi.

'ALTERNATİFİ OLMAMALI'
İster dini ister milli olsun bayramların toplumları kaynaştırma özelliği bulunduğunu belirten Davutoğlu, şöyle devam etti: "İnsanların özel hayatlarına saygı göstermek lazım. Bunların dışlama gibi görülmesi zaten doğru değildi. Bu sene sayın Cumhurbaşkanı'nın tercihi doğru olmuştur. Nasıl cumhur tekse cumhurun bayramı da tek olmalıdır. İnşallah kutlamalar zamanla yerleşik geleneklere sahip olacak. Kutlamalar alternatif kutlamalar şekline dönüşmemeli."
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.