Bugünkü
Takvim

Hata yaptık özür dileriz

'nın 'deki lideri , masum insanların öldüğü terör saldırılarıyla ilgili konuştu: Bir daha olmayacak

Hata yaptık özür dileriz
Eylemsizlik kararını 31 Ekim'e kadar uzatan , tarihi itirafta bulunarak, "Hata yaptık. Özür dileriz" dedi. PKK'nın sorumlusu , sivillerin öldüğü PKK saldırılarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hakkari Geçitli'de 9 sivilin hayatını kaybettiği kanlı saldırıyı hatırlatan Karayılan, "Evet bizden kaynaklanan hatalar oldu. Bu hatalar için özür dileriz. Bir daha bu tür olaylar olmayacak" dedi. Karayılan ayrıca bundan sonra hiçbir sivilin zarar görmemesi için tüm güçlerin eğitimden geçtiğini de sözlerine ekledi. Kandil'den gelen açıklamalarına jet yanıt Ankara'dan geldi. Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, "Bunlar taktik beyanlar. Özellikle Geçitli Köyü'nü hatırlayalım. Suçu devletin üstüne attılar, sonra şapka düştü kel göründü. Şimdi yumuşatmaya çalışıyorlar" dedi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.