Bugünkü
Takvim

'Laikliğe takılıp kaldık’

Kılıçdaroğlu, resepsiyonun 'büyütülmemesini' isterken ilginç mesajlar da verdi: Laikliğe takılırız ama elden giden hukuk devleti...

ABONE OL
'Laikliğe takılıp kaldık’
lideri , resepsiyon konusunun büyütüldüğünü savundu.
Cumhurbaşkanı'na karşı ön yargı beslemediklerini belirten CHP lideri, "Törene katılacağız ama koşullar olur resepsiyona da gider katılırız ya da katılmayız. Yani boykot havamız söz konusu değil" dedi. Kılıçdaroğlu, İSO'da yaptığı konuşmada da ilginç mesajlar verdi: "Anayasa'da var ya, 'Türkiye Cumhuriyeti laik, demokratik, sosyal hukuk devletidir... Biz laikliğe takılırız ve orada kalırız. Asıl elden giden sosyal hukuk devleti..."
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.