Bugünkü
Takvim

AB'ye girdi!

askerinin işkence ayıbını belgeleyen 'in kurucusu 'e konuştu: Türkiye'nin AB üyeliğini 3 ülke engelledi. Belgeler elimizde. Yakında açıklayacağız

ABONE OL
WikiLeaks AB'ye girdi!

Yayınladığı belgelerle askerinin ve 'da uyguladığı işkenceleri gözler önüne seren 'in kurucusu , 'e bomba gibi açıklamalarda bulundu. "Bay sızıntı", 3 ülkenin Türkiye'nin AB üyeliğine karşı çıktığına dikkat çekerek, şu önemli bilgileri paylaştı:

ZAMAN KOLLUYORUZ
Aralarında Türkiye'nin de olduğu birçok ülkeyle ilgili belgelere sahibiz. Bu konuda çalışmalarımızı yapıyoruz ve zamanı geldiğinde yayınlayacağız.

BELGELER VERDİLER...
1999 ve 2000 yıllarında Türkiye'nin AB üyeliği için hamle yaptığı dönemlerdi. Avrupa'nın 3 önemli ülkesi, AB yönetimine Türkiye hakkında çok önemli belgeler verdi. Bu 3 ülke, Türkiye'nin AB'ye girmesine, "nedenlerini açıklayarak" karşı çıkıyor.

ŞİMDİ KANIT PEŞİNDEYİZ
3 ülkenin Türkiye hakkında verdiği belgelerde, Türkiye'nin asla kendileriyle aynı düşüncede olamayacağı belirtiliyor. Bu belgelerde Türk liderlerle ilgili dökümanlar da bulunuyor. Belgeler, konuşmaların kağıda dökülmüş hali. İlk yaptığımız araştırmalar belgelerin gerçek olduğu yönünde. Belgelerin doğru olduğunu kanıtladığımız zaman onları yayınlayacağız.

BELGELER İNCELEMEDE
Türkiye'den birçok belge bize gönderildi. Bunlar çok önemli belgeler.
Onlar da inceleme aşamasında.

HEPSİ İNGİLİZCE
Türkiye'de bir gazetenin, "Türkçe bilen bir tercüman aradığımıza" ilişkin haberi gerçeği yansıtmıyor. Çünkü belgelerin hepsi İngilizce. Her zaman suçluların karşısında ayakta duracağız.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.