Bugünkü
Takvim

'te ikinci adam Aydın G.

ABONE OL
MiT'te ikinci adam Aydın G.
Hakan Fidan'ın () Müsteşarlığı'na getirilmesinin ardından MİT'in ikinci önemli koltuğuna da atama yapıldı. MİT Ankara Bölge Başkanı Aydın G., Müsteşar Yardımcılığı'na atandı. MİT'te Ankara Bölge Başkanlığı, müsteşar yardımcılığına giden yol olarak biliniyor.

Aydın G., MİT'i en iyi bilen isimler arasında gösteriliyor. MİT'in alaylı kesiminden gelen Aydın G.'nin, daha önce de Operasyonlar Başkanlığı'nda önemli çalışmalara imza atan kritik isimlerden biri olduğu belirtiliyor. Eski Müsteşar Emre Taner'e bağlı olarak Teftiş Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Aydın G., Kaya K.'nın emekliye ayrılmasının ardından Ankara Bölge Başkanlığı'na getirilmişti.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.