Bugünkü
Takvim

'lı grup polise saldırdı

Mersin'de düzenlenen terörist cenazesinde fırsatçılar yine kan akıttı. yandaşları, bıçak ve taş kullanarak 3 polisi yaraladı. 8 kişi gözaltına alındı

PKK'lı grup polise saldırdı
Mersin'de bir teröristin cenaze töreninde, yandaşları polisleri linç etmek istedi. 'de, 13 Ekim'de düzenlenen terör operasyonunda 4 terörist öldürüldü. Bu teröristlerden biri olan Cemil Nayman'ın cenazesi, dün Mersin'deki ailesine teslim edildi. Teröristin cenazesi için toplanan PKK yandaşı bir grup, Güneykent Mezarlığı'na doğru yürümeye başladı. Bölgede güvenlik önlemi olan polis ise terör örgütü lehine sloganlar atan grubu uyardı. Bunun üzerine gruptakiler, Emniyet Müdür Yardımcıları Anadolu Atayurt ve Hikmet Bulak ile birlikte 3 polise bıçak ve taşla saldırdı. Polisleri yaralayan 8 kişi gözaltına alındı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.