Bugünkü
Takvim

Partisinin adı ne olacak?

'un yeni partisinin adı tartışılırken, Isparta'da Kurtulmuş ekibinin tuttukları büroya koydukları isim akıllarda soru işareti uyandırdı.

  • Siyaset
  • 19.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.10.2010 16:46
ABONE OL
Partisinin adı ne olacak?

'ün başını çektiği Türkiye Değişim Hareketi'nin merkezi olan bina, şimdi ile yollarını arayan tarafından kullanılıyor. Binaya asılan pankart ise oldukça ilginç.

Partinin istihbarat bürosu oluşturuldu
Saadet Partisi ile yollarını Ayıran Numan Kurtulmuş'un yanında yer alan Mahmut Bilgiç ve ekibi yeni partinin irtibat bürosunu oluşturdu.

Isparta'da yeniden bir oluşum yapma yoluna giden Saadet Partisi Eski il başkanı Mahmut Bilgiç ve Ekibi yeni oluşum için yeni bir yer hazırlığına giriştiler.

Daha önce Mustafa Sarıgül ve ekibi tarafından kurulacak olan TDH için sarı renge boyanan TDH Isparta bürosu bu oluşum gerçekleşmeyince yerini Numan Kurtulmuş'un önderliğindeki yeni oluşuma bıraktı.Asılan pankarta Prof. Dr. Numan Kurtulmuş yeni Hareket Merkezi yazıldı ve altına telefon numaraları eklendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.