Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu'ndan bomba iddia!

CHP Genel Başkanı partisinin 'deki grup toplantısında konuştu

  • Siyaset
  • 19.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.10.2010 15:29
ABONE OL
Kılıçdaroğlu'ndan bomba iddia!
CHP Lideri , grup toplantısındaki konuşmasında 'yi 'gizli gündemi' olmakla suçladı...

Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin "Türkiye'de medyanın büyük bir bölümünün AK Parti tarafına geçtiği bir tablo var. Türkiye'de demokrasiyi sorguladık. 'Sosyal devletin bu hale geldiğini biliyorlar mı?' dedik. Türkiye'de birey mantığının sona erdirilip kul mantığının sorgulanması gerektiğini söyledik." dedi.

Hafta sonu Hakimler ve Savcılar Kurulu'na üyelik için yapılan seçimleri de değerlendiren Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin yaşadığı bir sorun var yargıda. HSYK seçimleri yapılıyor. Defalarca bir şeyi hep söyledik. AK Parti sıradan bir parti değildir. AK Parti demokrasi ve hakları genişletmek isteyen bir parti değildir dedik. Gizli gündemi var dedik. Ama bunu anlatamadık. Sonucu somut biçimde ortaya çıktı. Yargı tarafsız ve bağımsız değil diyorduk. Şimdi sizin bağımsız ve tarafsız olmanız lazımdı. Aynı sözleri kullanmalıydık. Ama bunu sadece biz mi söylüyorduk?" yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.