Bugünkü
Takvim

Hükümet 'eve dön'e hazırlanıyor

Türkiye'de bugüne kadar 3 bin teröristin yararlandığı "" tekrar masaya yatırılıyor.

ABONE OL
Hükümet 'eve dön'e hazırlanıyor
Konu, AK Parti'nin Kızılcahamam kampında da ele alındı. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı , basına kapalı bölümde bugüne kadar 18 defa "" çıkarıldığını, 2004'te yapılan son düzenlemeden de 637 kişinin yararlandığını anlattı. Ancak devletin bir "arşiv" sorunu olduğunu ifade eden Çiçek, "Kamu Güvenliği Müsteşarlığı bir çalışma yapıyor. Eğer yararlı olduğu sonucuna varılırsa tekrar böyle bir düzenleme yapılabilir" dedi.

Çalışma kapsamında öncelikle pişmanlıktan yararlananların kaçının tekrar örgüte döndüğü belirlenecek. Yeni adım, çıkacak tespite göre şekillenecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.