Bugünkü
Takvim

'nin talebine 'den yanıt

Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hakkı Suha Okay'dan 'nin talebine cevap geldi...

  • Siyaset
  • 18.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2010 17:45
ABONE OL
Ak Parti'nin talebine CHP'den yanıt
Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hakkı Suha Okay, den grup başkanvekilleri düzeyinde başörtüsü sorununa ilişkin görüşme talebi gelmesi halinde buna olumlu yanıt vereceklerini söyledi.

CHP Merkez Yönetim Kurulu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. Okay, toplantının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu ve soruları yanıtladı.

Bir gazetecinin, "İktidar partisi grup başkanvekillerinin, başörtüsü sorununa yönelik CHP grup başkanvekilleriyle görüşme talebinde bulunmaları halinde ne yanıt verileceğini" sorması üzerine Okay, "Siyasi nezaket gereği böyle bir talep gelirse çok doğal ki arkadaşlarımız görüşürler" dedi.

Okay, ancak ziyaretin gerçekleşmiş olmasının herşeyin bir mutabakatla sonuçlanacağı anlamına gelmediğini de ifade etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.