Bugünkü
Takvim

Ve düğmeye basıldı

Özal'ın ölümüyle ilgili iddialar üzerine savcılık harekete geçti. Özel kalem müdürü, koruması ve başdanışmanı ye çağrıldı

ABONE OL
Ve düğmeye basıldı
Türkiye günlerdir 8. 'ın ölümü ve iye ilgili iddiaları tartışıyor. İşte o iddialar üzerine Ankara Cumhuriyet Başsacıvekilliği harekete geçti. Soruşturma kapsamında Özal'ın başdanışmanı Kaya Toperi, Özel Kalem Müdürü Feyzi İşbaşaran ve koruması Musa Öztürk "tanık'' olarak ye çağrıldı. İşbaşaran'ın yarın, Toperi'nin salı, Öztürk'ün ise çarşamba günü savcılığa gelmeleri istendi.

SEMRA ÖZAL DA DİNLENECEK
Tanıkların, çağrılan günlerde uygun olmaması durumunda, ifade alma işleminin başka tarihe bırakılabileceği öğrenildi. Daha önce ifadeye çağrılan Semra Özal ise mazeret bildirdi. Semra Özal'ın, 25 Ekim Pazartesi ifade vermesi bekleniyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.