24 HAZİRAN 2018 SEÇİM SONUÇLARI GEÇMİŞ SEÇİM SONUÇLARI www.takvim.com.tr

CELİL GÖÇER

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
CELİL GÖÇER
  • PARTİSİ : ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
  • BÖLGESİ : TOKAT
  • SIRA NO. : 2
  • MESLEĞİ : DOKTOR
ÖZGEÇMİŞİ

Celil Göçer
1970 yılında Tokat'ın Turhal ilçesinde doğdu. Turhal Lisesinden mezun olan Göçer, 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Aynı yıl, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başladı. Kulak burun boğaz ihtisasını 2000 yılında bitirerek kulak burun boğaz uzmanı oldu.
2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Los Angeles House EarInstıtutede gözlemci olarak çalıştı ve bilimsel faaliyetlere katıldı. 2010 yılının sonbaharına kadar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde satın alma ve protokolden sorumlu başhekim yardımcılığı görevinde bulundu.
Tokatlılar Birliği Derneğinin kurucu üyeliğini ve yönetim kurulu üyeliğini yaptı. Özel Lokman Hekim Hastanelerinin kurucu ortaklığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.
2009 yılında kulak burun boğaz alanında doçent, 2010 yılında klinik şefi unvanını alan Göçer, halen Özel Lokman Hekim Sincan Hastanesi Başhekimliği görevini yürütmektedir.
Ulusal ve uluslararasıarası bilimsel dergilerde yayınlanmış çok sayıda araştırma makale, ulusal ve uluslararası kongrelerde tebliğ ve bilimsel kitaplarda yayınlanmış makaleleri vardır.
Evli ve üç çocuk babası olan Göçer, İngilizce ve Almanca bilmektedir.