Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.11.2019

İngilizler, Meghan Markle'ın kolyesinin peşine düştü!

İngiliz 'nin gelini 'ın, eşi ve oğlu Archie ile birlikte çıktığı turunda taktığı Nazar boncuğu ve Fatma Ana'nın eli figürünü içeren kolye, İngiltere'de büyük ilgi gördü.

İngilizler’e maşallah!
İngiliz 'nin gelini Sussex Düşesi Meghan Markle'ın, eşi ve oğlu Archie ile birlikte çıktığı turunda taktığı Nazar boncuğu ve Fatma Ana'nın eli figürünü içeren kolye, İngiltere'de büyük ilgi gördü.
Basının kolyeyi ve anlamını gündeme taşımasının ardından, İngilizler'i nazar boncuğu merakı sardı. Markle'ın boynunda Alemdara marka kolyeyi gören çok sayıda İngiliz 450 sterlinlik takının peşine düştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.