Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.10.2019

Türk Sineması’nın ‘Yumurcak’ lakaplı yıldızı yine çapkınlıkta! 30 yaş küçük aşkıyla görüntülendi...

Türk Sineması’nın ‘Yumurcak’ lakaplı yıldızı , yine çapkınlıkta... 54 yaşındaki oyuncu, önceki gün kendisinden 30 yaş küçük Annebel isimli aşkıyla görüntülendi.

Çapkın yumurcak

Yeşilçam'ın 'Yumurcak' lakaplı çocuk oyuncusu İlker İnanoğlu, yıllar geçtikçe çapkınlıkta gaza bastı. Başından üç evlilik geçen ve bugüne kadar sayısız güzelle aşk yaşayan 54 yaşındaki oyuncu, kalbini yabancı bir güzele kaptırdı. ile Annebel isimli sevgilisi, önceki gün Kanyon'daydı.

YABANCI AŞIK PANİKTE
Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle
geldiği 'de gezen İlker İnanoğlu, gazetecileri fark edince de istifini bozmadı. Annebel isimli aşkı ise ünlü oyuncunun aksine objektifleri fark edince panik olup eliyle yüzünü gizledi. Bu arada İnanoğlu ile yabancı güzelin, birkaç ay önce internette tanıştığı konuşuluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.