Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.10.2019

Lüks çanta tutkusuyla bilinen kural bozmadı! Çantasının fiyatı dudak uçuklattı...

Lüks çanta tutkusuyla bilinen , önceki gün bir davette 25 bin dolarlık sıyla hava attı. Şer’in 145 bin liralık çantası, “Bahar Hanım’ın serveti elinde” dedirtti.

Elde var servet

Türkiye'nin en geniş Hermes çanta koleksiyonuna sahip isim olan Bahar Şer, önceki günkü adL davetinde şov yaptı. Hermes tutkunu Şer, 25 bin dolarlık (yaklaşık 146 bin lira) çantasıyla boy gösterdi.

Her davette koleksiyonundaki farklı bir çantayı görücüye çıkaran Bahar Hanım, geçtiğimiz ay da iki hafta içinde kullandığı 1 milyon 625 bin TL'lik çantalarıyla olay olmuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.