Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.10.2019

, polemiğin dozunu kaçırdı! ‘Bir kadın; erkeği rezil de ezer vezir de’

Hediye ettiği saati geri veren Berkay ve ’e savaş açan , yine polemiğin dozunu kaçırdı. Akalın, popçunun eşi için ‘Bir kadın; erkeği rezil de ezer vezir de’ diyerek olay yarattı!

'Rezil'lik
Berkay, önceki akşam tüm gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladığı İstanbul Vadi Açıkhava konseri sonrası, 'hediye saat' polemiği yaşadığı Demet Akalın'la ilgili konuştu. Popçu, eşi 'e sosyal medyadan sitem eden Akalın'a "Benim karım ünlü biri değil. Benim karımı bu işlerin içine çekmeyeceksiniz, konuşmayacaksınız" diye seslendi.

Berkay'dan birkaç saat sonra Etiler'de görüntülenen Demet Akalın ise Berkay'a şöyle yanıt verdi: "Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezirde eder, rezil de eder."


Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.