Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.10.2019

ve ’yu komşuları yanlış anladı... Ünlü çift birbirlerine bağırınca...

Geçtiğimiz akşam senaryo çalışırken rol gereği kavga eden Ünlü çift ve ’yu komşuları gerçekten tartışıyor sandı. Kadir Doğulu o anları şöyle anlattı.

Komşuları stres yaptı

Önceki gün YouTube'daki 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programının konuğu olan Kadir Doğulu, açıklamasıyla yüzleri gülümsetti. Doğulu, "Evde kapıyı pencereyi hiç kapatmayız. İçeriye temiz hava girsin; köpeklerimiz var, onlar rahat girip çıksın diye" dedi ve ekledi:

"Senaryo çalışırken Neslihan'la birbirimize bağırdık. O sırada komşularımız; şiddetli bir şekilde kavga ettiğimizi düşünüp 'Sus sus, rahatsız etmeyelim' diyerek evlerine sessizce girdiler."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.