Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.10.2019

, ’nun kızlarının da kalbini çaldı!

’nun ile boşanmasına neden olan , aşkının kızlarının da kalbini çaldı. Aslan, önceki gün Doğulu ve kızlarıyla mutlu aile pozu verdi.

Cici anne Hera

Müzısyen Ozan Doğulu ile kendinden 17 yaş küçük popçu Hera Aslan'ın aşkı evliliğe doğru gidiyor. DJ, önceki gün kızları ve aşkıyla İstinyePark'taydı. Cici annesinin kucağındaki Elya, fotoğraf çeken muhabire nedenini sordu.


Doğulu'nun kızlarıyla arasından su sızmayan Aslan, bu yaz da aşkı ve ailesiyle Bodrum'da tatil yapmıştı.

Elya, muhabirin "Çünkü sen güzel bir kızsın" sözü üzerine "Çünkü biz güzel bir aileyiz" karşılığı verdi. Doğulu, Hera için geçen yıl üç kızının annesi Ece Yosmaoğlu ile evliliğini bitirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.