Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.10.2019

'in hayatı üyelerinden farksız! O binicilik kulübüne üye oldu...

Eşi ve oğluyla ’da lüks bir hayat süren , şimdi de ’nin sıkça gittiği bir binicilik kulübüne üye oldu. ve da, 'nin üye olduğu binicilik kulübünün müdavimi.

Güzel hayat

Eşi Dikran Masis ve oğlu Theo ile birlikte Londra'da yaşayan Yasemin Masis'in hayatı, Kraliyet Ailesi üyelerinden farksız... 'da ve Cotswolds bölgesinde dillere destan iki ayrı evi olan sosyetik mimar, 'nin en lüks ve gözde kulüplerine üye olma geleneğini de sürdürüyor...

Kraliyet Ailesi üyelerinin müdavimi olduğu Cotswolds'daki bir binicilik kulübüne üye olan , geçtiğimiz gün de buradan havalı paylaşımlar yaptı. 'nin hafta sonlarını geçirip atlara bindiği çiftliğe üye olmanın bedeli ise aylık 600 sterlin yani yaklaşık 4 bin 500 TL...


Masis Ailesi, uzun süredir Londra'da yaşıyor.


Prens Harry ve Kate Middleton da, Masis Ailesi'nin üye olduğu binicilik kulübünün müdavimi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.