Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.10.2019

reklam yüzü oldu! Kazandığı para dudak uçuklattı...

Son dönemdeki performansıyla taraftarı kızdıran 'ın Alman kalecisi , önceki gün Nişantaşı'nda reklam çekimindeydi. Ünlü bir spor markasının reklam yüzü olan kaleci, markaya ait kıyafetler ile çekim yaptı.

Köşeyi döndü

Son dönemdeki performansıyla taraftarı kızdıran Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, önceki gün Nişantaşı'nda reklam çekimindeydi. Ünlü bir spor markasının reklam yüzü olan kaleci, markaya ait kıyafetler ile çekim yaptı. Yakışıklılığıyla ilgi odağı olan Alman kalecinin, bu anlaşma için yaklaşık 1 milyon lirayı cebine koyduğu iddia edildi.

Bu arada 'un kendisi gibi Alman olan model aşkı Sophia Thomalla da Türkiye'deki birçok firmadan reklam teklifleri aldığını açıklamıştı.

Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.