Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.10.2019

gözünü ’ye dikti! Oyunculuktan sonra yapımcılığa soyundu...

Türk dizilerinin yurt dışındaki başarısını paraya dönüştürmek isteyen , gözünü ’ye dikti. Oyunculuktan sonra yapımcılığa soyunan Tatlıtuğ, yakında gideceği ABD’de yerli dizilerin gösterilmesi için anlaşmalar yapacak.

Kıvançla sunar

Türk dizilerinin dünyada gördüğü ilgi, Kıvanç Tatlıtuğ'un iştahını kabarttı... Yakında gideceği ABD'de eşi Başak Dizer'le 6 ay kalacak olan ünlü oyuncu, birçok yerli dizimizin buradaki televizyon kanallarında gösterilmesi için görüşmeler yapacak.

Tatlıtuğ, bir yandan ülkemizin tanıtımını yaparken bir yandan da cebini dolduracak. Orlando'da yaşayan ağabeyi Tugay Tatlıtuğ ile ortak olacak olan yakışıklı oyuncu, buradaki 10 iş kadını hayranı tarafından kurulan 'Kıvanç Tatlıtuğ North America' derneğinin de desteğini arkasına almış durumda.


'Kıvanç Tatlıtuğ North America'nın kurucularından ABD'li emlakçı Helen Jacquith ve kızı, oyuncu için ABD'de karşılama töreni yapacak.

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.