Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.10.2019

Brezilyalı oyuncu 'in paylaşımları hayranlarını mest etti

Maviyle yeşilin buluştuğu , yabancıların ilgi odağı haline geldi. Karadeniz yaylaları özellikle Brezilyalı lerin gözdesi oldu. Bunda 'in katkısı oldukça fazla…

Brezilya’dan Karadeniz’e turist yağacak

Maviyle yeşilin buluştuğu Karadeniz, yabancıların ilgi odağı haline geldi. yaylaları özellikle Brezilyalı turistlerin gözdesi oldu. Bunda Jessica May'in katkısı oldukça fazla…

Rizeli fotoğrafçı Hüseyin Kara ile evlenen Brezilyalı oyuncu, adeta ülkemizin turizm elçilsi olmuştu. 'ye giden May'in paylaşımları, ülkesindeki hayranlarını mest etti. Pek çok Brezilyalı, Karadeniz turu için rezervasyon yaptırmaya başladı.

May, 'Karadeniz'de apayrı bir cennet var. Herkes, mutlaka görmeli' diye ülkemize övgü yağdırmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.