Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 09.09.2019

'de konser verdi

, önceki gün Poll Production organizasyonu ‘’ konserleri kapsamında ’de konser verdi. 5 bin kişiyle halay çekti.

Harbiye’den Yıldız geçti

Tilbe, 'Vazgeçtim, Çabuk Olalım Aşkım, Çat Kapı ve Anma Arkadaş' gibi en sevilen parçalarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirdi. 'Mardin Kapı Şen Olur, Muratgilin Damı, Hayatı Tesbih Yapmışım ve Erik Dalı' şarkılarını söylerken sahnede halay çeken sanatçı, konserin sonlarında seyircisini oturtmadı. Konser esnasında "Ben şarkıcı olmasaydım ya deli olurdum ya da ne olurdum?" diyen Tilbe, 'Doktor' olurdunuz yanıtına şöyle karşılık verdi: "Aşk doktoru mu? Aşk doktoru olsam bir sürü hastam olurdu. Benim etrafımda kimse yok..."


SERBEST STİL!
Sahnede iki farklı kostüm değiştiren Tilbe, plastik sandaletleriyle dikkat çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.