Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.08.2019

kardeşi için sinema salonu kapattı

, bonkörlüğünü konuşturdu. Geçtiğimiz gün Vadistanbul'da görüntülenen popçu, kardeşi 'nin oynadığı sinema filmi ''i ailesiyle birlikte izlemek için sinema salonu kapattı.

VIP Aleyna
Aleyna Tilki, bonkörlüğünü konuşturdu. Geçtiğimiz gün Vadistanbul'da görüntülenen popçu, kardeşi Ayça Tilki'nin oynadığı sinema filmi 'Masal Şatosu: Sihirli Davet'i ailesiyle birlikte izlemek için sinema salonu kapattı.
30 Ağustos'ta vizyona girecek filmi kardeşi, annesi ve babasıyla izleyen Tilki, kardeşini şöyle övdü: "Ayça'nın oyunculuk yeteneğini bebeklikten keşfetmiştim."İki kardeşin yanında geçtiğimiz yıl boşanan anne Havva Öztel ile baba Mehmet Tilki de vardı. , kardeşinin filmindeki performansı için "Birkaç Hollywood bakışı atmış" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.