Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.08.2019

densizlere ders verdi!

Güzel oyuncu ’den doğum kilolarına yapılan seviyesiz eleştirilere kendine has üslubuyla yanıt geldi. Oğlunu uyuturken çektiği videoya ‘Beni sorarsanız bulutların üzerindeyim’ notu düşen Evcen, densizlere ders verdi.

Bulutların üstünde

SON dönemde doğum kiloları nedeniyle haksız eleştirilere maruz kalan Fahriye Evcen'den kendini bilmezlere ders niteliğinde bir paylaşım geldi. Kendi gibi oyuncu eşi Burak Özçivit'le oğulları Karan'ı Nisan'da kucağına alan Evcen, fazla kiloları yüzünden eleştirilince "Her anne ve kadın güzeldir" açıklamasını yapmıştı.

ÖNCELİĞİ OĞLU KARAN...
Hayranlarının mesajlarıyla destek verdiği güzel oyuncu, önceki akşamki paylaşımıyla da oğlu Karan'dan başka hiçbir şeyin umrunda olmadığını kanıtladı. Dört aylık oğlunu emziren ve bu süreçte fiziğini değil, bebeğinin sağlığını düşünen Evcen, önceki akşam da Karan'ı uyuturken ayaklarını videoya çekip paylaştı. Ünlü oyuncu, paylaşımına "Beni sorarsanız bulutların üzerindeyim" notu düşüp eleştirilere en güzel yanıtı verdi.


Oğlu için setlere ara veren Evcen, Karan'ın bakımıyla bizzat kendi ilgileniyor.


Burak Özçivit de "Fahriye, her haliyle güzel" diyerek eşine destek vermişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.