Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.08.2019

Kural tanımazlar ’da tatilcilerin kabusu oldu!

Hız tutkunu kural tanımazlar ’da tatilcilerin kabusu oldu. Önceki gün ’nda hız yapan bir sürat teknesi, denizde yüzen tatilcilerin hayatını hiçe saydı.

Son sürat tehlike!

YILIN yorgunluğunu atmak için soluğu Bodrum'da alan vatandaşın keyfi, sorumsuz tatilciler yüzünden kaçtı. Geçtiğimiz günlerde TAKVİM objektifine yansıyan koylarındaki jet ski terörüne şimdi de sürat tekneleri eklendi. Tatilcilerin kıyıda yüzdüğü bölgede sorumsuzca jet ski kullananlar, vatandaşın canını hiçe saymıştı.


Sosyetik Hande Acar, Bodrum koylarına demirli teknesinden sık sık denize giriyor.

FACİAYA DAVETİYE...
Önceki gün teknesini Bardakçı Koyu'na demirleyen bir tatilci de koyda hızla ilerleyen sürat teknesini sosyal medyada ifşa etti. "Koyda hız denemesi yapanlar" notuyla paylaşılan bu kare sosyal medyada tepki çekti.


Pınar Altuğ da ailesiyle şu sıralar Bodrum koyundaki teknesinde tatil yapıyor.

Faciaya davetiye çıkaran bu tehlikeli eğlenceye geçtiğimiz günlerde oyuncu Gökhan Arsoy da başvurmuştu. Arsoy, 'nda 8 metrelik teknesiyle sürat yaparken kıyıdan 15 metre açıkta yüzen bir kadına çarpıp yaralanmasına neden olmuştu.


Koyda hız yapan tekne sahibi, denize girenlerin canını hiçe saydı.


Denizde yüzenlerin arasında jet ski kullananlar da koylarda terör estiriyor.

Ebru AVCI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.