Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.08.2019

Moncler Yalıkavak’ta ev bakıyor

Ege'nin incisi Bodrum, yine dünyaca ünlü bir ismi ağırladı. Moda devi Moncler'in İtalyan sahibi Remo Ruffini, 40 milyon euro'luk yüzen sarayıyla Türkbükü'ne demir attı.

Moncler Yalıkavak’ta ev bakıyor
Ege'nin incisi Bodrum, yine dünyaca ünlü bir ismi ağırladı. Moda devi Moncler'in İtalyan sahibi Remo Ruffini, 40 milyon euro'luk yüzen sarayıyla Türkbükü'ne demir attı. Bodrum'a hayran kalan 57 yaşındaki Ruffini, ev almaya karar verdi. Yalıkavak'taki ünlü mimar Richard Meier tarafından tasarlanan Bodrum Houses isimli siteden ünlü mimara ait evi satın almayı planladığı öğrenilen Ruffini'nin 5 bin 100 metrekarelik bahçe alanı içerisinde 950 metrekarelik kullanım alanı olan villaya 25 milyon lira teklif etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.